KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15275061
nr 1527 5061
Blandteknik
Oidentifierad konstnär. Signerad Pihlblad, landskap. Blandteknik, bildmått: 48x62 cm, yttermått inklusive ram: 68x81 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 13 mars 2023
kl 20:43:21
100 kr
150 kr
200 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr